Babybjorn cestovní postýlka Light Silver NEW

Zvětšit obrázek ( [39.8 kB])

Naše cena: Kč 5.890,00
(EUR 218.15)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.

Výrobce: Baby Björn

Lehká, praktická & pohodlná


BabyBjörn postýlka je lehká a praktická, což z ní dělá perfektní postýlku na cesty. Ještě nikdy nebylo spaní s dítětem mimo domov jednodušší. Postýlka váží pouze 5 kg, a složená je jediným pohybem. Součástí je vak, který je stejně praktický jako normální taška a určitě jej využijete při přenášení postýlky.


/></span></td> </tr> </tbody> </table> <table border=
Snadná přeprava & Jednoduché sestaveníPostýlka váží pouze 5 kg a její součástí je taška, ve které ji můžete pohodlně přepravovat. Design postýlky je dobře promyšlený a zabírá v pokoji minimální prostor. Navíc ji sestavíte díky jedinému snadnému pohybu. Když ji zrovna nepoužíváte, prostě ji složíte, a máte ji připravenou na cestu ve skladné podobě.
/></span></p> <p><br /></p> <hr /> <p><br /></p> </td> </tr> </tbody> </table> <table border=
/></span></td> <td style=
Bezpečí pro Vaše dítěBytelná matrace zajišťuje postýlku pevně na zemi. Svažující se vnitřní strany postýlky vytvářejí útulný a příjemný pocit, a měkké látky jsou jemné k dětské pokožce.Cestovní postýlka je neocenitelný pomocník na cestování s dítětem. Díky ní si Vaše dítě bude kdekoliv připadat jako doma.
Snadno přenosná
Jednoduché sestavení
Bezpečí pro Vaše dítě
Upřesnění

Věk

Od novorozenců do 3 let.

Materiál

100% polyester

Spodek a síťovina 100% polyester

Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko - Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nezpůsobují alergie.

Rozměry

Matrace - 60 x 105 x 4 cm

Uvnitř vespod - 82 x 112 x 60 cm

Složená - 60 x 49 x 14 cm

Péče

Potah matrace je snímatelný, a může se prát na 60° s jemným pracím prostředkem. Vnější potah postýlky je také snímatelný, a může se prát na 40°. Nesušte v sušičce!
Důležité

Do postýlky používejte pouze originální BabyBjörn matraci. Použijete-li jinou, nebude sedět tak dobře, a je nebezpečí, že by se postýlka mohla s dítětem převrhnout.

Záruka: 2 roky

Zboží je dostupné v následujících variantách

Barva

Zvětšit obrázek ( [39.8 kB])
Bílá
Zvětšit obrázek ( [11.2 kB])
Černá

Naše cena: Kč 5.890,00
(EUR 218.15)


Pokud je zboží dostupné ve více variantách, zvolte nejdříve požadovanou variantu.